Závěsná zahradní houpačka Happy Green vás zavede do pohádky. Dokáže totiž proměnit vaši zahradu v kouzelnou. Pohodlně se usaďte a nechte se vtáhnout do čarokrásného světa plného klidu a pohodlí.

 

Značka Happy Green je expertem v oboru zahradního nábytku, potřeb a doplňků pro zahradu. Jaký typ houpačky bude ale tím pravým pro vás?

Závěsné versus klasické zahradní houpačky

Klasickým zahradním houpačkám zvoní hrana. Největší čas své slávy mají už dávnou za sebou. Tak to prostě je.

Ale ne, nelekejte se.

Klasické zahradní houpačky jsou pořád velmi žádané a oblíbené. A rozhodně jim neodzvonilo definitivně.

Zahradní houpačka Happy Green ElenaKlasické zahradní houpačky si vždycky najdou své příznivce. Poskytují totiž oproti ostatním houpačkám specifické benefity.

Proč upřednostnit klasickou zahradní houpačku

  1. Velkou výhodou klasických zahradních houpaček je, že houpačka unese více osob naráz. To sice platí třeba i o houpacích sítích, ale ne pro každou návštěvu přijde vhod, abyste se s ní tlačili obemknutí v houpací síti.
  2. Zahradní houpačky Happy Green jsou navíc kryté praktickou stříškou. Díky ní tak můžete zůstat ve stínu, chránění před horkem a dotěrnými slunečními paprsky, ale i před náhlým letním deštíkem.
  3. Další výhodou klasických zahradních houpaček oproti houpačkám závěsným je větší stabilita. To je důležité třeba  pro starší lidi a zejména osoby s omezenou pohyblivostí. Ti mohou mít problémy s nasedáním a sesedáním z houpačky. Klasická zahradní houpačka tak pro ně může být stále dobrá volba, ovšem závěsná houpačka by už mohla být nepřijatelná.

zahradní houpačka Happy Green Nella oranžová

Klasické zahradní houpačky se vyrábějí stále hojně a v mnoha nápaditých designech. Uplatní se jak v zahradách, kde vše musí být tip top a přepychové, jiné kousky zase více zapadnou do rodinky, kde jejich služby rádi využijí i domácí mazlíčkové.

Tak třeba kombinace práškového lakování s béžovou textilií houpačky Happy Green Calvin promění vaši zahradu téměř na zámecký park. Půvabně elegantní vzhled doplněný jemnými detaily lístků – to je posezení jako v pohádce.

zahradní houpačka Happy Green Calvin béžová

detail zahradní houpačky Happy Green Calvin

Závěsné houpačky – relax do zahrady i do bytu

Klasickým zahradním houpačkám dělá ovšem medvědí službu trend závěsných houpaček. Ty vám totiž přinesou specifický požitek z houpání. Vaše tělo i mysl se díky jemnému pohupování do všech stran skvěle uvolní. Řada závěsných houpaček se dá využít nejen na zahradě, ale také v interiéru. No a navíc skvěle vypadají.

logo firmy Happy Green♥ Tip: Udělejte svou zahradu šťastnou s houpačkou od Happy Green. Slogan Happy Green zní „Make your garden happy“. To znamená, že posláním výrobků Happy Green je udělat vaši zahradu šťastnou. Protože když bude šťastná vaše zahrada, tak budete spokojení i vy.

Kromě klasických zahradních houpaček, závěsných houpacích křesel a houpacích sítí si díky Happy Green můžete udělat radost i dalšími typy posezení, potřebami pro grilování i zkrášlení vaší zahrady. Zkrátka Happy Green vám pomůže tehdy, pokud potřebujete vaši zahradu upravit, i tehdy když chystáte zahradní party.

 

Zatímco dnes už klasickou zahradní houpačkou jen tak někoho neohromíte, závěsná houpačka ve vaší zahradě na sebe dokáže strhnout pořádnou pozornost. Zaznamená ji bystré oko sousedčino a závidět vám ji budou dokonce i místní ratolesti. Jak by ne, vždyť pro děti jsou závěsné houpačky obrovským lákadlem.

Pro vaše zahradní dobrodružství vám samozřejmě poslouží i stará známá houpací síť.

houpací síť Happy GreenSkutečným trendem jsou dnes ale závěsná houpací křesla. Jsou sice méně prostorná než houpací síť, za to ale více skladná a lépe přemístitelná.

Závěsná houpací křesla Happy Green jsou nejvíc in

Závěsné houpací křeslo můžete mít zavěšené venku na stromě, ale třeba i v dětském pokoji. Křesla jsou skvělým doplňkem na terasu nebo před francouzské okno. Posloužit vám můžou skvěle také v čtenářském koutku.

happy green závěsné houpací křeslo látkové

Happy Green vám pomůže udělat vaši zahradu šťastnou. Ale je už jen na vás, se kterou houpačkou to bude.

 

Zahradní houpačka Happy Green – která bude ladit s vaší zahradou?
5 (100%) 1 vote