Toužíte po tom, udělat si na zahradě konečně pořádné pohodlí?

Vyčkejte ještě. Se zahradní pohovkou nebo houpací postelí Vivere proměníte vaši zahradu v relaxační oázu. Nebo by se vám lépe odpočívalo v závěsném houpacím lehátku?

 

Zahradní nábytek v posledních letech prochází jednou inovací za druhou. Vznikají tak úžasné, designově promyšlené kousky nábytku, které byste si před pár lety neuměli snad ještě ani představit. Zvláště pak kanadská značka Vivere je průkopníkem v této oblasti.

Zapomeňte na fádní lavičky nebo houpačky, které známe už z 90. let. Zahradní nábytek Vivere pozvedne vaše představy o stylové zahradě na novou úroveň.

Závěsné lehátko nebo raději houpací postel s baldachýnem? Podívejte se na toto srovnání relaxačních produktů Vivere a vyberte si ten pravý pro vás a vaši zahradu.

Srovnávat budeme konkrétně tyto tři:

 

Zahradní nábytek od společnosti Vivere - lehátko, pohovka a postel.

 

  1. závěsné houpací lehátko Vivere Original Dream Chair
  2. zahradní pohovku Vivere Original Dream Lounger
  3. zahradní houpací postel Vivere Double Chaise Rocker

 

lehátko Original Dream Chair pohovka Original Dream Lounger postel Double Chaise Rocker
počet dospělých 1 1 2
je houpací? ano ne ano
je závěsné? ano ne ne
ochrana hlavy deštník deštník baldachýn
na stojanu ano ano ano
s polstrováním ano, UV odolné a rychleschnoucí ano, UV odolné a rychleschnoucí ne, rychleschnoucí polyesterová síťovina
hmotnost produktu 40 kg 21 kg 38 kg
stabilita 4 nohy 4 nohy kolébkový rám
velikost lůžka 188 x 76 cm 176 x 76 cm 190 x 142 cm
nosnost 120 kg 120 kg 204 kg
cena 9-11 tis. Kč 7-8 tis. Kč 11-13 tis. Kč

Zahradní nábytek Vivere využijete báječně nejen v zahradě, ale hodí se skvěle také k relaxaci u bazénu. Můžete si na něm poležet s knihou i slunit se poté, co vyskočíte z vody. Materiály jsou kvalitní, UV odolné a rychleschnoucí. Konstrukce je robustní a ocelová, odolná proti oděru. To mají všechny tři typy nábytku společné.

Abyste si však mohli z nábytku Vivere zvolit svého favorita, musíte vědět hlavně to, v čem se liší.

Závěsné houpací lehátko Vivere Original Dream Chair

Závěsné houpací lehátko od společnosti Vivere je specifický typ závěsné houpačky. Ale zatímco ostatní závěsné houpačky jsou obvykle v podobě závěsných křesel – a tudíž se v nich sedí, na závěsném houpacím lehátku můžete jak sedět, tak také odpočívat s nataženýma nohama.

muž se otáčí na závěsném houpacím lehátku Vivere Original Dream Chair

Díky tomu, že je lehátko zavěšené na jediném bodě konstrukce, můžete využít blahodárného pocitu, které jemné pohupování poskytuje. Zrelaxuje nejen vaše tělo, ale také mysl. Velikou výhodou je také robustní konstrukce, na které je lehátko přímo zavěšené. Cena je sice vyšší, ale uvědomte si, že už nebudete muset investovat do žádného stojanu k zavěšení.

Více si můžete přečíst také v podrobné recenzi závěsného houpacího lehátka Vivere.

Zahradní pohovka Vivere Original Dream Lounger

Svým designem tato zahradní pohovka nápadně připomíná závěsné houpací lehátko Vivere. A skutečně – celá řada designových a konstrukčních prvků je stejná jako u závěsného lehátka. Ať už jde o pevnou ocelovou konstrukci, šestiramenný slunečník či měkké polstrování.

zahradní povovka Vivere u bazénu

Hlavní rozdíl je v tom, že pohovka není ani závěsná ani houpací. Je prostě statická – pevná a nijak se nehýbe. To je také největším mínusem tohoto výrobku. Jen si vzpomeňte na blahodárný vliv, který na naše tělo a mysl houpání má. Pořízením pohovky namísto závěsného lehátka se tak o tento samovolný relaxační proces ochudíte.

Nicméně zahradní pohovka Vivere své uplatnění i tak najde. Třeba starší lidé a především ti s omezenou pohyblivostí mohou mít s nasedáním a sesedáním z houpacího nábytku problém. Nepohyblivá konstrukce zahradní pohovky tak pro ně bude skvělou alternativou.

Kromě toho zahradní pohovku Vivere seženete v ceně o několik tisíc nižší než ostatní druhy zahradního posezení.

Zahradní houpací postel Vivere Double Chaise Rocker

Zahradní houpací postel Vivere Sienna

Jedním z nejnovějších kousků z dílny Vivere je zahradní houpací postel pro dvě osoby. Postel je široká téměř metr a půl a unese více jak 200 kilo. Nebudete si na ní sice moct užít toho skvělého pocitu, jaký přináší závěsné houpačky. O příjemné houpání však díky kolébkovému rámu nepřijdete.

Zahradní postel Vivere je k dostání ve dvou barevných variantách: zelené (Green Apple) a šedé (Sienna).

Na místo polstrování je zde však pouze rychleschnoucí polyesterová síťovina. Nemusíte mít ale obavy – postel je i tak mimořádně pohodlná a připravená k vašemu odpočinku. Navíc to má i své výhody: v případě deště nemusíte nic řešit.

Který z těchto stylových kousků zahradního nábytku vás oslovil nejvíc? Jestli ve vás vzbudil touhu po opravdové relaxaci, udělejte mu u vás na zahradě místo. Uvidíte, jak bohatě se vám odvděčí.

 

 

Zahradní pohovka, lehátko nebo houpací postel Vivere? Velké srovnání.
4 (80%) 2 votes